Przejdź do treści

O firmie

Ścieżka nawigacyjna

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą firmę, która od lat jest jednym z liderów w produkcji łańcuchów rolkowych, tulejkowych, sworzniowych, transportowych, płytkowych, lamelowych, specjalnych, kół łańcuchowych i części maszyn na rynku polskim.

Nasze przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 1983 roku, a od 2000 roku firma powiększyła się o nowy zakład produkcyjny mieszczący się w Myszkowie przy ulicy Jaworznickiej 19. W tym czasie staliśmy się wiarygodnym i poważnym partnerem dla szeregu przedsiębiorstw w Polsce i za granicą. Bogato zaopatrzony zakład produkcyjny, wyposażony jest w nowoczesne maszyny, co pozwala nam realizować z wysoką precyzją każde nawet najbardziej wyszukane zlecenia. Produkcja wszystkich łańcuchów oraz kół łańcuchowych realizowana jest w pełnym zakresie wymiarów oraz typów.

Nabyte w ponad 30-letniej działalności doświadczenia, odpowiednio przystosowany nowoczesny park maszynowy oraz zespół fachowców z wysokimi kwalifikacjami, dają gwarancję wysokiej jakości, trwałości oraz niezawodności łańcuchów produkowanych zgodnie z wymaganiami norm PN, ISO, DIN i ANSI. Stosowana technologia produkcji łańcuchów jest jedną z najnowocześniejszych w Europie i dzięki temu jakość naszych produktów jest porównywalna z łańcuchami renomowanych firm światowych.

Duża uwagę zwracamy na jakość wykonania naszych produktów oraz na fachowe doradztwo przy realizacji każdego zamówienia.      

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.